ÇİM KAPAK KARIŞIMI

Uzun ömürlü, sağlıklı, canlı çim alanlar yetiştirmek için gübreleme amacıyla kullanılan özel karışık topraktır. İçeriğindeki katı çiftlik gübresi, volkanik tüf, öğütülmüş humus ve özel karışım toprağı, ot yetiştirmek için alana 5 cm kalınlığında veya metrekare başına 5 kg serilerek kullanılır. Ürünümüz 50 litrelik özel ambalajlarda ve dökme olarak piyasaya sürülmüştür.Yabancı ot yapmaz ve %100 firesiz malzemedir.

SÜPER TOPRAK

Sağlıklı, uzun ömürlü bitkilerin yetiştirilmesinde ve saksı değişikliklerinde kullanılan ve bitki besinleri açısından zengin besleyici doğal katkı maddeleri içeren özel bir karışım toprağıdır. Zengin besin değerleri olan bitkilerin sağlıklı beslenmesini ve hızlı büyümesini sağlar. 5, 10 ve 40 lt özel ambalajlarda ve dökme olarak mevcuttur.

SÜPER TORF (80 Litre)

Tüm iç ve dış mekân bitki yetiştirilmesinde, saksı değişimlerinde kullanılan, tamamen organik bir üründür.

Sarıçamların yıllarca birikerek oluşturduğu katmanlar fermente edilip özel formülle bünyesine ilave edildikten sonra ortaya çıkan süper torf, tohum ekimlerinde, yastıklarda ve viyollerde kullanılır.

Bünyesinde makro bitki besin maddeleri barındırır ve bu yüzden kullanırken kimyasal gübreye ihtiyaç duyulmaz.

Sağlıklı organik ürünler için ideal bir özel karışım toprağıdır.

ÇİM KAPAK HARCI (50 Litre)

Uzun ömürlü, sağlıklı ve güçlü çimlerin yetişmesi, seyrelmiş bozuk çim alanlarını iyileştirmek için üretilen özel karışım toprağıdır.

İçeriğinde bulunan katı çiftlik gübresi, volkanik tüf, öğütülmüş humus ve özel karışım toprağı, çim dikilecek alana 5 cm kalınlığında veya metrekareye 5 kg serilerek kullanılır. Ürünümüz, özel 50lt’lik ambalajlarda ve dökme olarak sunulmaktadır.

FİDAN DİKİM HARCI (50 Litre)

Fidan yetiştiriciliğinde kullanılmak için özel olarak üretilen karışım toprağımızdır. Fidan çukuru içine konulan ürün, içeriğinde bulunan doğal katkılar ve zengin besin değerleri ile fidanın sağlıklı beslenmesi ve hızlı büyümesini sağlar.

Formülünde bulunan katı çiftlik gübresi, volkanik tüf ve bitkisel humus sayesinde fidanın istemiş olduğu sağlıklı ortam sağlanır. Yüksek besin değeri ve su tutma kapasitesi ile kimyasal katkısı bulunmayan doğal bir üründür. 50 lt’lik ambalajlarda ve dökme olarak sunulmaktadır.